Od Balija do Colorada in Angole: poslanski turizem...

Omrežje velike mestne družine: To so pripadniki ...

Olga: Miha si je dovolil to, česar si ne bi smel ...

Takšnega Dončića še niste videli! Prizori iz ...

nu
nu
0 09.05.2024 10:27:59

Snelo se mu je, noro, kaj je počel legendarni Anglež po drugem zadetku Reala! (video)

Profimedia
Nekdanji angleški nogometni zvezdnik je poskrbel za prizor, ki je marsikomu narisal nasmešek na obrazu.

Realu je še enkrat več uspel neverjeten preobrat. Na povratni tekmi polfinala lige prvakov je zaostajal z 0:1, Bayern je imel vse niti v svojih rokah, nato pa je udaril Joselu. Španski napadalec, ki je v igro vstopil s klopi za rezerve, se je izkazal za zadetek v polno, v 88. minuti je najprej izenačil na 1:1, tri minute kasneje pa poskrbel za vodstvo z 2:1. Toda na potrditev drugega zadetka je moral malo počakati, saj je moral posredovati VAR, po priznanem zadetku pa je sledila eksplozija navdušenja na stadionu v Madridu. Duška si je dal tudi nekdanji legendarni nogometaš Rio Ferdinand, ki očitno postaja vse večji navijač Reala. Po priznanem zmagovitem zadetku Reala je skakal od navdušenja, pri tem pa so ga posnele tudi kamere.

Če se vam posnetek spodaj ne prikaže, potem si ga lahko ogledate tudi na TEJ POVEZAVI.