Omrežje velike mestne družine: To so pripadniki ...

Nastavite budilke: jasno je, kdaj bo Dallas igral ...

nu
nu
1 09.05.2024 06:17:52

Je bil Bayern okraden!? Noro, kaj se je zgodilo v zadnji sekundi tekme (foto)

O sredini polfinalni tekmi med Bayernom in madridskim Realom se bo še dolgo govorilo.

V 87. minuti povratne tekme med Realom in Bayernom se je zdelo, da bomo letos na Wembleyju gledali nemški finale, nato pa so sledile minute, ki bodo šle v anale lige prvakov. Najprej so Madridčani v 88. minuti prišli do izenačenje, ko je po strelu Viniciusa slabo posredoval Manuel Neuer, odbitek pa je v gol pospravil rezervist Joselu. Ta je nekaj minut po tem zadel še enkrat za popoln preobrat Madridčanov za 2:1.

Nato pa je sledila še večja drama, ko je v zadnjem napadu uspel zabiti tudi Bayern, in sicer Matthijs de Ligt, a je bil gol zaradi prepovedanega položaja razveljavljen. Bavarci so ob tem znoreli, saj so bili prepričani, da bi moral zadetek obveljati in bi na ta način prišli vsaj do podaljškov.

real bayern

"To je katastrofa. To je absolutna katastrofa. Pri drugem golu Reala je sodnik pustil, da se akcija nadaljuje. Jasno pravilo je, da se igra mora nadaljevati. Prvo napako je naredil stranski sodnik, drugo pa glavni. To je veliko kršenje pravil," je bil besen Thomas Tuchel.