Poglejte to razkošje nad Izolo: največja posest ...

Noro! Ali je namerno zrušila kolesarja kot v ...

STA
0 26.12.2023 23:25:43

Celjani doživeli deseti zaporedni poraz v alpski ligi

Luka Vovk
Hokejisti Pellet Celja so na gostovanju v Italiji vpisali deseti poraz v nizu v alpski ligi. Fassa jih je premagala s 4:2 (2:1, 0:0, 2:1).

Štiri kroge pred koncem tekmovanja Celjani ostajajo pri 18 točkah oziroma petih zmagah ter treh dodatnih točkah po podaljških. V šestnajstčlanski ligi zasedajo predzadnje mesto.

V naslednjem krogu 28. decembra bodo gostili zadnjeuvrščeno moštvo lige, mlado zasedbo celovškega KAC, ki ima tri točke manj. Nato sledi gostovanje pri Wipptal Broncos ter za konec domači preizkušnji proti Kitzbühlu in Val Gardeni.

Celjani v Canazeiju niso bili daleč od tretje zmage v gosteh. Dosegli so prvi gol na tekmi v sedmi minuti (Bohdan Panasenko), v drugi tretjini brez zadetkov so imeli osem strelov na gol več od tekmeca, na začetku zadnjega dela pa je Jure Sotlar izenačil na 2:2.

Italijani so na 3:2 povišali na 49. minuti, končni rezultat pa so postavili v zadnji minuti, ko so Celjani poskusili izenačiti brez vratarja v polju.

Značke: hokej, sta