Slovaški atentat in Slovenija: nasilje se vedno ...

Takšnega Dončića še niste videli! Prizori iz ...

nu
nu
1 06.05.2024 06:12:20

Ojoj, kaj je zgrešil zvezdnik Olimpije! Po tej priložnosti so se vsi samo prijeli za glavo (video)

alesfevzer.com
Olimpija je, kljub temu, da je celo tekmo igrala z igralcem več, le remizirala z Muro.

Po tem, ko je Olimpija že od 4. minute tekme igrala z igralcem več, po tem ko je bil pri Muri izključen Ivan Šarić, so vsi pričakovali, da se bodo domačini 'sprehodili' do novih treh točk. A Prekmurci so na eni strani igrali disciplinirano, Olimpija pa je svoje priložnosti zapravljala kot po tekočem traku.

Najlepšo med njimi je prav gotovo zapravil Raul Florucz, ki je bil v 71. minuti tekme sam pri levi vratnici Klemna Mihelaka, žogo pa je poslal v vratnico in se le prijel za glavo.

Veliko priložnost Olimpije, po kateri se je stresla vratnica, si lahko ogledate v spodnjem posnetku od 2:49 naprej.

Značke: olimpija, mura, plt