Poroka na prvi pogled: Kdo plačuje račune?

0 27.04.2024 05:10:02

Kaj mu je naredil! Dončić zadel čez velikega zvezdnika Clippersov, kar je sledilo ... (video)

Profimedia
Luka Dončić je v domači dvorani pokazal, kdo je šef.

Košarkarji Dallasa so z izjemno moštveno in še eno odlično obrambno predstavo na tretji tekmi končnice prišli do zmage nad Los Angeles Clippersi s 101:90 in tako povedli v seriji s 101:90. Luka Dončić je bil najučinkovitejši igralec svoje ekipe z 22 točkami, točko manj je dosegel Kyrie Irving, ki je blestel predvsem v zaključku tekme.

Slovenski zvezdnik je dosegel kar nekaj pomembnih košev za zmago svoje ekipe, toda tisti, ki se bo nedvomno največkrat vrtel na svetovnem spletu je koš iz druge četrtine, ko je Dallas vodil s 45:39. Dončić je dobri dve minuti pred polčasom zadel čez prvega zvezdnika Clippersov Kawhija Leonarda.

Gostje so zahtevali time out, ko je hodil proti klopi Dallasa, pa je Dončić z gesto Kawhiju pokazal, da je 'premajhen'.

Značke: luka-dončić, dallas